Poznaj nas!

„Krok w Obrocie” to agencja marketingowa, której głównym celem jest zbudowanie określonego wizerunku całej firmy, pojedynczego produktu, czy też usługi. Nasze usługi adresowane są zarówno do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z własnym biznesem, jak też do małych i dużych przedsiębiorstw działających już na rynku.
Naszą agencję niewątpliwie wyróżnia fakt, że oferujemy kompleksową usługę, która poprowadzi Twój biznes od A do Z. Chcąc skorzystać z naszej oferty nie musisz mieć gotowego projektu. Wystarczy, że przedstawisz nam swoje oczekiwania i priorytety. Po przeanalizowaniu ich opracujemy odpowiednią strategię i zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.
Mocną stroną „Kroku w Obrocie” jest młody zespół składający się z kreatywnych osób, ekspertów w różnych dziedzinach. Wśród nas znajdziecie specjalistów ds. marketingu i social mediów, grafików, fotografów, projektantów, operatorów filmowych, a także copywriterów. To właśnie oni tworzą jeden zgrany i sprawnie funkcjonujący organizm.

NASZ ZESPÓŁ

Bartosz

Pomysłodawca i założyciel Kroku w Obrocie. Charakteryzuje się niebanalną energią i poczuciem humoru. Zrezygnował z etatowej pracy na rzecz swoich dwóch największych pasji: fotografii i marketingu, które stały się jego życiem zawodowym. Ukończył Warszawską Szkołę Filmową na wydziale fotografii, a także kilka szkoleń i seminariów dotyczących marketingu internetowego i biznesu.
W Kroku w Obrocie odpowiada za kontakt z klientami, marketing i social media. Nie zapomina również o swojej drugiej pasji wykonując zdjęcia biznesowe.
Po pracy odnajduje oazę spokoju na siłowni. Lubi dobre kino i muzykę. Czyta książki o fotografii i marketingu nieustannie poszerzając swoją wiedzę teoretyczną w tych dwóch dziedzinach.

Andrzej

Najbardziej doświadczony członek naszego zespołu. Od 30 lat pracuje w branży filmowej. Szczególnie charakteryzuje go spokój i dokładność. Największą jego cechą jest jednak głowa pełna kreatywnych pomysłów. Mimo wieloletniego doświadczenia i dużej ilości zrealizowanych filmów, cały czas się rozwija i podąża za trendami. W Kroku w Obrocie Andrzej odpowiada za realizację filmów wizerunkowych. Jest pierwszym reżyserem, operatorem i montażystą.

Michał

Grafik z pasji i wykształcenia. Zamiłowanie do tej dziedziny wzięło się z rysunku, który towarzyszył Michałowi niemal od zawsze. Z niesłabnącym zapałem od prawie 10 lat zgłębia tajniki kształtów, kolorów i typografii. Miłośnik czystych form i prostych przekazów, w myśl słynnych słów architekta Miesa van der Roche’a „Mniej znaczy więcej”. Prywatnie mąż i ojciec. Uwielbia kuchnię włoską i ciężkie brzmienia. W Kroku w Obrocie Michał razem z Dorotą odpowiada za projektowanie graficzne, a także za wdrożenia stron internetowych.

Dorota

Jak na razie jedyna przedstawicielka płci pięknej w naszym zespole. Drzemie w niej artystyczna dusza. Ukończyła architekturę na Politechnice Poznańskiej. Jednak na tym nie poprzestała i postanowiła rozwijać się oraz pracować w kierunku, który od zawsze ją bardzo pasjonował – grafice. Oprócz doświadczenia w tej branży pogłębia swoją wiedzę oraz umiejętności na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Jest miłośniczką branży modowej oraz beauty. W Kroku w Obrocie Dorota odpowiada za kreację marki, projektowanie oraz przygotowanie materiałów reklamowych we wszystkich formach.

Tomasz

Od dziecka miał na szyi przywieszony aparat, w ręku garść ołówków, rękawy ubrudzone farbą, a na głowie słuchawki. Tak zostało do dziś. Każdego dnia uczy się świata i ludzi. Poznaje i doświadcza, aby lepiej kreować obrazy, zdjęcia i film. Kieruje się słowami chińskiego powiedzenia: „Od gadania ryż sam się nie ugotuje”. Tomasz w naszym zespole jest drugim fotografem, a także kolejną osobą odpowiedzialną za realizację filmów wizerunkowych.

Paweł

Z wykształcenia historyk, dziennikarz oraz specjalista od ochrony dziedzictwa kulturowego. Doświadczenie zawodowe zbierał pracując jako bloger, publicysta, radiowiec, a także podinspektor ds. promocji, kultury i sportu w lokalnym samorządzie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Kibic piłki nożnej oraz boksu. Miłośnik dobrej literatury, starej kinematografii, fotografii krajobrazu oraz podróży. Zakochany w Polsce Wschodniej i jej małych miasteczkach. Nie może żyć bez kawy i herbaty. W Kroku w Obrocie Paweł będzie odpowiedzialny za copywriting.