FOTOGRAFIA


Agencja marketingowa „Krok w Obrocie” oferuję profesjonalne sesje zdjęciowe, które w wyjątkowy sposób wyróżnią Państwa działalność gospodarczą na tle konkurencji. W ramach oferowanych usług wykonujemy sesje biznesowe i wizerunkowe, dzięki którym będziecie mogli przedstawić na swojej stronie internetowej, czy też w social mediach, autentyczny profil swojej działalności. Oferujemy również portrety biznesowe, które pozwolą na zaprezentowanie zarówno własnych sylwetek, jak też członków Państwa zespołu. Takie sesje wykonujemy w studiu, w plenerze, a także w miejscu pracy.

Kolejną fotograficzną propozycją naszej agencji jest fotografia reklamowa i produktowa. W ramach tej usługi staramy się w nieszablonowy sposób przedstawić oferowane przez Państwa firmę produkty, czy usługi. Wykonujemy packshoty, zdjęcia pod kampanie reklamowe, zdjęcia jedzenia, fotografię wnętrz, jak i wiele innych tematów. Ponadto oferujemy również wykonywanie relacji zdjęciowych z różnych eventów i wydarzeń.

W zdjęciach wizerunkowych, biznesowych, czy też reklamowych bardzo ważną rolę odgrywa ich jakość. Wiele firm prezentuje swoje produkty lub usługi poprzez zdjęcia niskiej jakości, wykonane telefonem komórkowym, co powoduje, że już na samym starcie zaniżają one swój poziom na tle konkurencji. Specjalnie przygotowany przez profesjonalnych i doświadczonych członków zespołu „Kroku w Obrocie” plan zdjęciowych, a także wysokiej klasy sprzęt, na którym pracujemy, przełoży się na Państwa wizerunkowy sukces.


Oferujemy:

  • Fotografia wizerunkowa i biznesowa
  • Portret biznesowy
  • Fotografia reklamowa i produktowa
  • Fotoreportaże z eventów