FOTOGRAFIA


Agencja marketingowa „Krok w Obrocie” oferuję profesjonalne sesje zdjęciowe, które w wyjątkowy sposób wyróżnią Waszą działalność gospodarczą na tle konkurencji. W ramach oferowanych usług wykonujemy sesje biznesowe i wizerunkowe, dzięki którym będziecie mogli przedstawić na swojej stronie internetowej, czy też w Social Mediach, autentyczny profil swojej działalności. Oferujemy również portrety biznesowe, które pozwolą na zaprezentowanie zarówno własnych sylwetek, jak też członków Waszego zespołu. Takie sesje wykonujemy w studiu, w plenerze, a także w miejscu pracy.

Kolejną fotograficzną propozycją naszej agencji jest fotografia reklamowa i produktowa. W ramach tej usługi staramy się w nieszablonowy sposób przedstawić oferowane przez Wasze firmy produkty czy usługi. Wykonujemy packshoty, zdjęcia pod kampanie reklamowe, zdjęcia jedzenia, fotografię wnętrz itp. Ponadto oferujemy również wykonywanie relacji zdjęciowych z eventów i wydarzeń.

W zdjęciach wizerunkowych, biznesowych, czy też reklamowych bardzo ważną rolę odgrywa ich jakość. Wiele firm prezentuje swoje produkty lub usługi poprzez zdjęcia o niskiej jakości, wykonane telefonem komórkowym, co powoduje, że już na samym starcie zaniżają swój poziom na tle konkurencji. Specjalnie przygotowany przez profesjonalnych i doświadczonych członków zespołu „Kroku w Obrocie” plan zdjęciowych, a także wysokiej klasy sprzęt, na którym pracujemy, przełoży się na Państwa wizerunkowy sukces.