STRONY INTERNETOWE


Rozpoczynając swoją przygodę z działalnością gospodarczą w pierwszej kolejności, myśląc nad marketingiem, myślimy nad stworzeniem własnej strony internetowej. Również wiele działających już firm, po jakimś czasie decyduje się na zmianę szaty graficznej swojej witryny. Jest to bardzo dobry krok, ponieważ strona internetowa zajmuje kluczowe miejsce w identyfikacji wizualnej biznesu.

W ofercie „Kroku w Obrocie” proponujemy nowoczesne i przyjazne strony internetowe dla Państwa działalności gospodarczych. Właściciele firm nie wiedzą jak działają pewne mechanizmy w Internecie, dlatego jako jedna z nielicznych agencji stawiamy szczególny nacisk na to, żeby strona internetowa spełniała kluczowe kryteria pod kątem budowania Państwa marki, czy też zwiększała sprzedaż, zamiast być zwykłą stroną wizytówkową nieprzynoszącą żadnych korzyści.

Oferujemy kompleksową usługę, rozpoczynając od przygotowania projektu graficznego, a kończąc na programowaniu i wdrożeniu Państwa nowej strony internetowej. Zgodnie z panującymi standardami nasze strony są responsywne, czyli dostosowane do wszystkich ekranów. Dodatkowo nasze strony posiadają intuicyjny system zarządzania treścią (CMS). Dzięki niemu w każdej chwili łatwo i wygodnie zaktualizujesz wszystkie informacje na swojej stronie czy też podmienisz zdjęcia w galerii.

Współpracując z naszą agencją nie musisz martwić się o hosting i domenę. W cenie naszej oferty otrzymasz roczny abonament na sprawdzony serwer i domenę.


Oferujemy:

  • Hosting oraz domeny
  • Responsywne strony internetowe
  • Sklepy internetowe
  • Portale informacyjne i społecznościowe
  • Systemy CMS