CONTENT MARKETING


W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie skuteczną kampanie marketingową bez ciekawych i angażujących użytkownika treści. Dlatego w ofercie agencji marketingowej Krok w Obrocie nie mogło zabraknąć również takiej usługi jaką jest Content Marketing.

Content Marketing jest jedną z najpopularniejszych i efektywnych form marketingu. Dlaczego jest on taki ważny? Otóż wiele osób za nim zdecyduje się skorzystać z oferty lub usług danej firmy, musi ją najpierw lepiej poznać. Dlatego posiadanie unikalnych tekstów na blogach firmowych, w postach publikowanych w mediach społecznościowych, czy też różnego rodzaju broszurach jest bardzo ważne.

Nasz copywriter pełni tutaj rolę artysty, kreującego nowe reklamy poprzez przygotowywanie broszur reklamowych, ulotek, tekstów na strony internetowe, treści do postów publikowanych w Social Mediach, a także ebook-ów.

W przygotowywanych przez nas tekstach stawiamy na wysoką wartość merytoryczną i odpowiedni poziom językowy. Tekst jest pozbawiony błędów ortograficznych i stylistycznych. Czasami pisany z pozycji klienta bądź użytkownika.