FILMY REKLAMOWE


Niewątpliwie w dzisiejszych czasach bardzo ważnym punktem w budowaniu marki na rynku jest videomarketing. Dlatego kolejną usługą, świadczoną przez „Krok w Obrocie”, są filmy wizerunkowe, czy też z relację z realizacji eventów firmowych. Służą one wzmocnieniu wizerunku danej marki. Usługa ta adresowana jest przede wszystkim do firm, które chcą pokazać potencjalnym klientom, jakimi wartościami kieruje się ich marka, a także jakie korzyści może im zaoferować.

W ramach współpracy przygotowujemy wspólnie z Wami scenariusz filmowy. Następnie wykonujemy zdjęcia, po czym cały materiał poddawany jest profesjonalnemu montażowi. Do realizacji projektów filmowych używamy profesjonalnego sprzętu filmowego, a także oprogramowania do montażu.

W efekcie końcowym otrzymujecie profesjonalny film wizerunkowy swojej marki, przedstawiający autentyczny obraz firmy, który w jasny sposób komunikuje potencjalnych klientom, czym zajmuje się Wasza firma i jakie korzyści możecie im zaoferować. Filmy te będzie można wykorzystywać na stronach internetowych, w Social Mediach, jak również w innym kanałach służących do promocji.