SOCIAL MEDIA


Facebook i Instagram to obecnie jedne z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie. Korzystają z nich miliony Polaków, wśród których znajduję się wielu potencjalnych klientów Waszego biznesu. Efektywna reklama na Facebooku wymaga przygotowania odpowiedniej strategii, optymalizacji, a także zaangażowania. Dobrze przeprowadzona kampania reklamowa pozwoli na powiększenie rozpoznawalności Waszej firmy na rynku, co przełoży się na większą sprzedaż produktów czy usług.

W ofercie agencji marketingowej „Krok w Obrocie” przygotowaliśmy trzy propozycję, które wpłyną na poprawę wizerunku Waszej marki w Social Mediach. Pierwszą z nich jest przygotowanie strategii reklamowej pod kątem danego biznesu. Polega to na zapoznaniu się z obecną sytuacją działalności gospodarczej na rynku. Następnie opracowujemy plan pracy, w którym wyznaczamy cele i zadania do zrealizowania, a także ustalamy budżet na prowadzenie kampanii reklamowej.

Kolejną propozycją jest prowadzenie kampanii reklamowych Facebook Ads. Posiadając wiedzę w zakresie Social Mediów wiemy, w jaki sposób dotrzeć do dużej grupy odbiorców, których mogą zainteresować sprzedawane przez Was produkty, bądź oferowane usługi. Kampania reklamowa podzielona jest na etapy: od budowania świadomości klienta, poprzez kreacje reklamowe, aż do sprzedaży. Dzięki temu jesteśmy w stanie dotrzeć do sporej liczby osób, angażując przy tym niewielkie sumy pieniędzy.

Ostatnią z usług świadczonych przez „Krok w Obrocie” jest prowadzenie profili firmowych na Facebooku i Instagramie. Tworzymy grafiki pasujące odpowiadające Waszej działalności gospodarczej, tworzymy treści i publikujemy posty. Oprócz przygotowania i publikowania materiałów na profilach firmowych, zwracamy również szczególną uwagę na same ustawienia Waszych kont, ponieważ źle ustawione parametry na samym początku mają często niekorzystny wpływ przy późniejszej optymalizacji kampanii reklamowych.