SOCIAL MEDIA


Facebook i Instagram to obecnie jedne z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie. Korzystają z nich miliony Polaków, wśród których znajduję się wielu potencjalnych klientów Państwa biznesu. Efektywna reklama na Facebooku wymaga przygotowania odpowiedniej strategii, optymalizacji, a także zaangażowania. Dobrze przeprowadzona kampania reklamowa pozwoli na powiększenie rozpoznawalności Państwa firmy na rynku, co przełoży się na większą sprzedaż produktów, czy usług.

W ofercie agencji marketingowej „Krok w Obrocie” przygotowaliśmy dla Państwa trzy propozycję, które wpłyną na poprawę wizerunku marki w social mediach. Pierwszą z nich jest przygotowanie strategii reklamowej pod kątem Państwa biznesu. Polega to na zapoznaniu się z obecną sytuacją danej działalności gospodarczej na rynku. Następnie opracowujemy plan pracy, w którym wyznaczamy cele i zadania do zrealizowania, a także ustalamy budżet na prowadzenie kampanii reklamowej.

Kolejną propozycją jest prowadzenie kampanii reklamowych na Facebooku i/lub Instagramie. Posiadając wiedzę w zakresie social mediów wiemy, w jaki sposób dotrzeć do dużej grupy odbiorców, których mogą zainteresować sprzedawane przez Państwa produkty, bądź oferowane usługi. Kampania reklamowa podzielona jest na etapy: od budowania świadomości klienta, poprzez kreacje reklamowe, aż do sprzedaży. Dzięki temu jesteśmy w stanie dotrzeć do sporej liczby osób, angażując przy tym niewielkie sumy pieniędzy.

Ostatnią z usług świadczonych przez „Krok w Obrocie” jest prowadzenie fanpage. Tworzymy grafiki pasujące do Państwa działalności gospodarczej, piszemy i publikujemy posty. Oprócz przygotowania i publikowania materiałów na tablicy firmowego profilu facebookowego, zwracamy również uwagę na ustawienia fanpage’y, ponieważ źle ustawione parametry na samym początku mają często niekorzystny wpływ przy późniejszej optymalizacji kampanii reklamowych.


Oferujemy:

  • przygotowanie strategii reklamowej
  • prowadzenie profili firmowych na portalu społecznościowym Facebook (fanpage)
  • prowadzenie kampanii reklamowych na portalach społecznościowych Facebook i Instagram